Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Zarządzenie Nr 299/2010
Wójta Gminy Pruszcz
z dnia 1 czerwca 2010 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 72, poz. 467) zarządza się, co następuje:

§ 1. W celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej  powołuję na terenie Gminy Pruszcz  siedem obwodowych   komisji  wyborczych.
§ 2. Składy osobowe komisji  oraz ich siedziby określają  odpowiednio  załączniki oznaczone   numerami  1-7 do niniejszego  zarządzenia.
§ 3. Wykonanie zarządzenia  powierza się Urzędnikowi Wyborczemu.
§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem  podpisania i  podlega ogłoszeniu w sposób zwyczajowo przyjęty w siedzibie urzędu gminy, w siedzibie właściwej   komisji  wyborczej  oraz  na stronie internetowej  Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Pruszcz.

Załącznik Nr 1                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
z dnia 1 czerwca 2010 r.
                                                                     
SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1 W PRUSZCZU
powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
Siedziba Komisji: Szkoła Podstawowa w Pruszczu  ul. Kościelna 4
1. Pacek Monika
2. Derengowska Agnieszka
3. Detlaf Magdalena
4. Nowicka Aneta
5. Tomasik Weronika
6. Dudzińska Katarzyna

Załącznik Nr 2                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
dnia 1 czerwca 2010 r.

SKŁAD  OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W PRUSZCZU
powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
siedziba Komisji: Remiza Strażacka  w  Pruszczu ul.  Sportowa 10
1. Wolna Żaneta
2. Filipek Hanna
3. Stefanik Emilia
4. Jaroch Karol
5. Kuligowska Magdalena
6. Krauze Teresa

Załącznik Nr 3                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
z dnia 1 czerwca 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W BAGNIEWIE
powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
siedziba Komisji: Świetlica wiejska w Bagniewie
1. Kęsik Joanna
2. Tomaszewska Adrianna
3. Radecki Piotr
4. Jaruzel Marta
5. Kempiński Leon
6. Kordys Łucja

Załącznik Nr 4                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
z dnia 1 czerwca 2010 r.

SKŁAD  OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W SEROCKU
powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
siedziba Komisji: Dom Kultury  w Serocku ul. Aleje Mickiewicza 1
1. Tomasik Paulina
2. Kulik Agnieszka
3. Winiarski Piotr
4. Dybciak Robert
5. Gatner Paulina
6. Różycka Małgorzata

Załącznik Nr 5                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
z dnia 1 czerwca 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 5 W NIEWIEŚCINIE

powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
siedziba Komisji: Szkoła Podstawowa   w Niewieścinie
1. Cichocka Marta
2. Kudlak Marzenna
3. Bondara Łukasz
4. Kempiński Łukasz
5. Molenda Magdalena  
6. Wesoła Grażyna

Załącznik Nr 6                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
z dnia 1 czerwca 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 6 W TOPOLNIE
powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
siedziba Komisji: Remiza Strażacka w Topolnie  
1. Chomicz Joanna
2. Rasz Karolina
3. Dybciak Mateusz
4. Stanio Dorota
5. Molenda Eugeniusz
6. Płotkowska Anna

Załącznik Nr 7                                                                         
stanowiący integralną część  
Zarządzenia Wójta Gminy Nr 299/2010
z dnia 1 czerwca 2010 r.

SKŁAD  OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR  7 W GOŁUSZYCACH  
powołanej do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP
siedziba Komisji: Dom Pomocy  Społecznej  Gołuszyce  
1. Żarek Bogusław
2. Filipek Krystyna
3. Czarnas Aneta
4. Gołembiowska Magdalena
5. Redzimska Hanna
6. Załęska Elżbieta

Wytworzył: Hanna Baśniak (1 czerwca 2010)
Opublikował: Adam Pszczoliński (1 czerwca 2010, 14:09:26)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 2013

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij