Powołanie obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Uchwała Nr 7/2010
Gminnej Komisji Wyborczej w  Pruszczu
z dnia 2 listopada 2010 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jedn.: Dz. U. z 2010 r. 176, poz. 1190) uchwala się, co następuje:

§ 1. Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w Gminie Pruszcz w wyborach do rady gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r., zgodnie z brzmieniem załączników oznaczonych nr 1-7 do uchwały.

§ 2. Uchwała podlega przekazaniu Wójtowi Gminy Pruszcz w celu podaniu składów komisji do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy, siedzibach obwodowych komisji wyborczych  oraz zamieszczenia jej treści w Biuletynie Informacji Publicznej .

§ 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

(pieczęć komisji)

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 1 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu  Nr  7 /2010 z dnia  2.11. 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR  1 W  PRUSZCZU
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

Siedziba Komisji: Szkoła Podstawowa w Pruszczu ul. Kościelna 4

1. Cichocka Marta
2. Srebrzyńska Paulina
3. Właśniak Danuta
4. Rasz Joanna
5. Wilk Agnieszka
6. Fordon Ewa
7. Pstrąg Monika
8. Nowicka Aneta
9. Malanowska Alina

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 2 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu Nr 7/2010 z dnia2.11. 2010 r.

SKŁAD  OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2 W PRUSZCZU
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

siedziba Komisji: Remiza Strażacka  w  Pruszczu ul.  Sportowa 10

1. Wolna Żaneta
2. Grochowska Anna
3. Filipek Hanna
4. Ratkowska Karolina
5. Kuligowska Magdalena
6. Malinowska Alicja
7. Stefanik Emilia
8. Czyżewska Iwona

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 3 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu  Nr 7  /2010 z dnia  2.11. 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3 W BAGNIEWIE
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

siedziba Komisji: Świetlica wiejska w Bagniewie

1. Kulik Magdalena
2. Kempiński Leon
3. Tomaszewska Adrianna
4. Stanio Dorota
5. Jaruzel Marta
6. Bathka Ewelina
7. Szczukowski Rajmund
8. Kempa Alicja
9. Kordys Łucja

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 4 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu  Nr 7/2010 z dnia 2.11. 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4 W SEROCKU
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

siedziba Komisji: Dom Kultury  w Serocku ul. Aleje Mickiewicza 1

1. Kulik Agnieszka
2. Różycka Małgorzata
3. Kempa Roksana
4. Hamkało Violetta
5. Molenda Eugeniusz
6. Schulz Milena
7. Dybciak Robert
8. Nowakowska Kamila
9. Grumbliniak Ewelina

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 5 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu  Nr 7/2010 z dnia 2.11. 2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 5 W NIEWIEŚCINIE
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

siedziba Komisji: Szkoła Podstawowa   w Niewieścinie

1. Maruński Mariusz
2. Janek Wanda
3. Rewolińska  Lucyna
4. Winiarski Piotr
5. Gajda Małgorzata
6. Fordon Błażej
7. Grzybek Józef
8. Sękowska Natalia
9. Kempińska Mariola

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 6 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu Nr 7/2010 z dnia 2.11.2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 6 W TOPOLNIE
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

siedziba Komisji: Remiza Strażacka w Topolnie  

1. Chomicz Joanna
2. Koźlinka Kalina
3. Rasz Karolina
4. Thiede Małgorzata
5. Sękowska Magdalena
6. Didyk Agnieszka
7. Maćkowska Lucyna
8. Pilarska Bożena

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Załącznik Nr 7 stanowiący integralną część Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej w Pruszczu Nr 7/2010 z dnia 2.11.2010 r.

SKŁAD OSOBOWY OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 7 W GOŁUSZYCACH
powołanej do przeprowadzenia wyborów do rad gminy, rady powiatu, sejmiku województwa oraz wójta

siedziba Komisji: Dom Pomocy  Społecznej  Gołuszyce  
1. Koszowska Katarzyna
2. Gordon Barbara
3. Skiert Monika
4. Filipek Krystyna
5. Redzimska Hanna
6. Baśniak Kinga
7. Mochańska Aneta
8. Osmańska Dorota

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej
(Jerzy Kordys)

Wytworzył: GKW w Pruszczu (2 listopada 2010)
Opublikował: Adam Pszczoliński (3 listopada 2010, 14:46:28)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 2139

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij